Psychoterapia – Włocławek

Możliwość komentowania Psychoterapia – Włocławek została wyłączona 245
Psychoterapia – Włocławek
1 vote, 5.00 avg. rating (63% score)

psychoterapia (2)Dla wielu z nas zmaganie się z problemami życia codziennego niejednokrotnie staje się zbyt ciężkie. W takiej sytuacji warto poprosić o pomoc specjalistę i ewentualnie przejść terapię, by zrozumieć, skąd biorą się nasze problemy. Niestety w naszym społeczeństwie psychoterapia wciąż jeszcze kojarzy się negatywnie. Istnieje bowiem koncepcja, że jeśli ktoś korzysta z usług psychologa czy psychiatry, to na pewno jest chory psychicznie i to ciężko. Drugi osąd, mniej ostry od poprzedniego, mówi o tym, że psychoterapia to droga zabawa rozpieszczonych dzieciaków, które płacą ciężkie pieniądze, by móc przez jakiś czas mówić wyłącznie o sobie.

Te opinie są oczywiście krzywdzące i mogą spowodować wiele złego. Dobrze poprowadzona psychoterapia jest w stanie naprawdę pomóc cierpiącemu człowiekowi. Często przecież nie zdajemy sobie sprawy z tego, skąd biorą się niektóre nasze zachowania i schematy postępowania, a dobry terapeuta na pewno mógłby pomóc nam to zrozumieć. Sami nie jesteśmy w stanie pomóc sobie.

Tagi: Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, Minikoparka Gorlice, Fotoodmładzanie żary, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, CPE Gliwice, trioxygen 5, biceps 34cm, Szamba Betonowe Lesko, żwir siany ostrów, etykiety inspekcyjne z datą, markizy Kęty

Inne wpisy:

admin

View all contributions by admin